Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Bi-Directional SFP Module SPEC: LC Connector, TX:1550nm/RX:1310nm, Single-mode, 10 km

Forsiden TP-Link Network TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Bi-Directional SFP Module SPEC: LC Connector, TX:1550nm/RX:1310nm, Single-mode, 10 km
TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Bi-Directional SFP Module
SPEC: LC Connector,  TX:1550nm/ RX:1310nm,  Single-mode,  10 km (SM321A)

TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Bi-Directional SFP Module SPEC: LC Connector, TX:1550nm/RX:1310nm, Single-mode, 10 km

Varenr.:
SM321A
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
Beskrivelse

TP-Link Omada SM321A. SFP modtagertype: Fiberoptisk, Maksimal dataoverførselshastighed: 1250 Mbit/s, Grænsefladetype: SFP. Produktfarve: Sølv, Certificering: FCC, CE. Indgangsspænding: 3.3 V. Bredde: 55,4 mm, Dybde: 14,6 mm, Højde: 12,9 mm. Antal produkter inkluderet: 1 stk

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.
Vis mobil version
© 2024 Pedab A/S