Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

TP-LINK 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver Multi-mode SFP+ LC Transceiver Hot-Pluggable with maximum flexibility Supports Digital Diagnostic Monitoring (DDM) Compatible with 10G Small Form Pluggable Multi-Source

Forsiden TP-Link Network TP-LINK 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver Multi-mode SFP+ LC Transceiver Hot-Pluggable with maximum flexibility Supports Digital Diagnostic Monitoring (DDM) Compatible with 10G Small Form Pluggable Multi-Source
TP-LINK 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver
Multi-mode SFP+ LC Transceiver
Hot-Pluggable with maximum flexibility
Supports Digital Diagnostic Monitoring (DDM)
Compatible with 10G Small Form Pluggable Multi-Source  (SM5110-SR)

TP-LINK 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver Multi-mode SFP+ LC Transceiver Hot-Pluggable with maximum flexibility Supports Digital Diagnostic Monitoring (DDM) Compatible with 10G Small Form Pluggable Multi-Source

Varenr.:
SM5110-SR
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
Beskrivelse

TP-Link Omada SM5110-SR. SFP modtagertype: Fiberoptisk, Maksimal dataoverførselshastighed: 10000 Mbit/s, Grænsefladetype: SFP+. Produktfarve: Sølv, Certificering: FCC, CE. Indgangsspænding: 3.3 V. Bredde: 61,3 mm, Dybde: 14,5 mm, Højde: 12,2 mm. Antal produkter inkluderet: 1 stk

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.
Vis mobil version
© 2024 Pedab A/S