Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

TP-LINK 10/100 Mbps RJ45 to 100 Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter PORT: 1 100Mbps SC Port, 1 10/100M RJ45 Port (Auto MDI/MDIX) SPEC: Full-duplex, Tx:1550 nm, Rx:1310 nm, Up to 20 km, Ch

Forsiden TP-Link Network TP-LINK 10/100 Mbps RJ45 to 100 Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter PORT: 1 100Mbps SC Port, 1 10/100M RJ45 Port (Auto MDI/MDIX) SPEC: Full-duplex, Tx:1550 nm, Rx:1310 nm, Up to 20 km, Ch
TP-LINK 10/100 Mbps RJ45 to 100 Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter
PORT: 1  100Mbps SC Port, 1  10/100M RJ45 Port (Auto MDI/ MDIX)
SPEC: Full-duplex,  Tx:1550 nm, Rx:1310 nm, Up to 20 km, Ch (MC111CS)

TP-LINK 10/100 Mbps RJ45 to 100 Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter PORT: 1 100Mbps SC Port, 1 10/100M RJ45 Port (Auto MDI/MDIX) SPEC: Full-duplex, Tx:1550 nm, Rx:1310 nm, Up to 20 km, Ch

Varenr.:
MC111CS
EAN:
6935364030414
  • Produkt Mediekonvertere
Beskrivelse

TP-Link MC111CS. Maksimal dataoverførselshastighed: 100 Mbit/s, Netværksstandarder: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, Ethernet LAN-datahastigheder: 10,100 Mbit/s. Fiber optisk strømstik: SC, Forbindelsesteknologi: Ledningsført. Maksimal overførselsafstand: 20000 m, Fibertilstandsstruktur: Enkeltilstand. Produktfarve: Sort. Strømforbrug (maks.): 2,49 W

Selvom vi gør vort bedste for at give fyldestgørende information, så er billederne kun vejledende, og selve varen er ikke nødvendigvis 100% identisk med det viste billede. Produkter kan være vist med ekstraudstyr der ikke er inkluderet eller i andre form- og farvevarianter. Hvis der er forskel mellem produktoverskrift, beskrivelse og billede, så er det produktoverskriften som gælder. Hvis du er i tvivl, så kontakt os gerne. Vi tager forbehold for trykfejl, ændring af priser og specifikationer uden varsel.
Vis mobil version
© 2024 Pedab A/S