Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her
Tom Indkøbskurv

TP-LINK 10/100/1000 Mbps RJ45 to 1000 Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter PORT: 1 Gigabit SC Port, 1 Gigabit RJ45 Port (Auto MDI/MDIX) SPEC: Full-duplex, Tx:1310 nm, Rx:1550 nm, Up to 20

Forsiden TP-Link Network TP-LINK 10/100/1000 Mbps RJ45 to 1000 Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter PORT: 1 Gigabit SC Port, 1 Gigabit RJ45 Port (Auto MDI/MDIX) SPEC: Full-duplex, Tx:1310 nm, Rx:1550 nm, Up to 20
TP-LINK 10/ 100/ 1000 Mbps RJ45 to 1000 Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter
PORT: 1  Gigabit SC Port, 1  Gigabit RJ45 Port (Auto MDI/ MDIX)
SPEC: Full-duplex,  Tx:1310 nm, Rx:1550 nm, Up to 20  (FC311B-20)

TP-LINK 10/100/1000 Mbps RJ45 to 1000 Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter PORT: 1 Gigabit SC Port, 1 Gigabit RJ45 Port (Auto MDI/MDIX) SPEC: Full-duplex, Tx:1310 nm, Rx:1550 nm, Up to 20

Varenr.:
FC311B-20
  • Produkt Mediekonvertere
Vis mobil version
© 2024 Pedab A/S